BEJM HAPJEN E PUSEVE BUNARVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LADI 16 Sht 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
BEJM HAPJEN E PUSEVE BUNARVE NE TERENE TE FORTA DHE TE BUTA
TEL 044 842 887 OSE 049 835 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim