Kerkoj shofer per transport veturave duke vozitur

Shitet nga: As buki 24 Shk 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Jam i interesuar ti transportoj 20 vetura nga shteti gjerman
Kerkoj nje person qe eshte ne gjendje ti sjell
Keto 20 vetura duke vozitur
Qmim te jet i arsyshum
Te interesuarit te shenoj hotmail dhe qmim me shpenzime tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim