SHES AUDI A6 2.8 V6 BENZIN E SAPO ARDHUR NGA ZVICR

Shitet nga: Samiri 08 Shk 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes audi A6 4x4 airbag klim novigacjon lkur karriget me nxemse tv dvd viti 2000 kubikazha 2.8 V6 benzin automatik esp me nje fjal kerri tip top te interesuarit munden mu lajmru ne nr dhe viber 049752871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim