Shes veturen Audi A6 dizell 2.5 , ose boj ndrrm.

Shitet nga: Ahmet Prenku 13 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes veturen Audi A6 2.5 dizell , ose bëj ndërrim, me Golf 4 ose Golf 5.
Vetura posedon: Fellne, Abs, Espe, tempomatë, centrall, radio cd,në sipërfaqen e brendëshme është tërsishtë lëkur me ngjyr të bardhë, ulset lëkur dhe me nxemje full ekstra.
Vetura është në gjendje shumë të mirë me targa RKS e qlajmruar.

Të gjith të interesuarit mund të na kontaktoni ne Tel:044/240/580.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim