audi a6 sline2.0 dizel

Shitet nga: gashi 11 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet ose ndrrohet audi a6 sline 2.0 diezel shum osht e rujtne regjistrimi i par ne kosov klm te kalume 188 mij karrigat me nxemje komanda ne volan shiber senzor parkingu osht full ekstra me te gjitha senet dhe pa as nje vrejtje ndrim vetem me golf 6 ose audi a3 ose audi a4 viti te jet 2008 - 2010kontakti 045 553 665 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim