Audi A7 S Line 3.0 Quattro -11

Shitet nga: Audi A7 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7
Shitet Audi A7 3.0 S-Line Quattro
Motorr 3.0 Tdi Me 245 Ps
Viti 17.11.2010
Model 2011
Regjistrimi i Tret ne RKS
Kilometrat Aktuale 57000

Extra
Auto Start Stop n`Semafor
Xenon Bi Xenon
Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
Automatik Tip Tronik 7 Shpejsi
Ndrrusi i shpejsive edhe ne vollan
Pulla ne vollan
Navigacion te madh me dvd mp3 2 sd card etj
Bordcompjuter
Tempomat
Pasqyret i palohen automatik
Liber Servisi
I Servisuar Vetem Ne Porsche Prishtina Me Rregull
2 Qelsa
Fellnet 19 Me Goma M+S
ETJ

Arsyja e Shitjes :
OSE SHITET ME KESH OSE NDRRIM VETEM ME PORSCHE PANAMERA

FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim