AUDI A8 -11

Shitet nga: audi a8 24 Nën 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet AUDI A8 4.2 v8 tdi ne gjendje perfekte motorrike dhe optike me full full paisje siq shihet edhe ne foto per qdo info kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim