Audi A8 3.0 Diesel

Shitet nga: Burim 25 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shes Audi A8 3.0 Diesel
1vit rks
senzor parkimi etj.
viti 2005
2 pale fellne dimrit dhe veres me goma
Vetem ne Hotmail me shkruani

Qmimi fiks: 15000.
vetem blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim