Audi A8 4.0 -03

Shitet nga: Ekrem 31 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shes veturen Audi A8 2003 4.0
vetura posedon:
ABS
ESP
Senzor para mbrapa
Senzor shiu
Ndrruesin e shpejtsive ne timon
Timon multifiksional ETJ ETJ...
Regjistrim i ka 1 vjet
Vetura esht shum e ruajtur jasht dhe brenda
Pres bleres serioz
Boj edhe ndrrim me vetura te vogla sii;
Passat 3c,Golf 4,5 plus,6,ejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim