Audi A8 ne gjendje shum te mir .

Shitet nga: Mergimi 09 Shk 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audi A8 me te gjitha serviset e perfunduara ne gjendje te mire tenkike edhe optike , pres blers serjoz ndrrim me : ML320 dhe Q7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim