Audi A8 viti 2007 FLM U SHITE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audi A8 3.7 benzin bi turbo klimatronik para dhe klimatronik mbrapa karrika ne nxemje, karrika me masazh para dhe mbrapa karrika me levizje elektronike dhe me 3 programe lekur krem fabrikisht komanda ne timon tempomat timon me nxemje navigation funksional sistem te uljes dhe te ngritjes fabrikisht me 3 nivele senzora para dhe mbrapa funksional xenon bi xenon ndezje te hallogenkave me an email te levizje se gomave djathtas dhe majtas.Ndezje dhe fikje me an email te pulles 4 goma te reja M+S .Ne gjendje shume shume te mire teknike dhe optike I doganuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim