Vetura me porosi

Shitet nga: Muharrem 23 Nën 03:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Bi vetura me porosi prej Austri, Gjermani dhe zvicre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim