AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO FULL EXTRA S LINE PANORAM

Shitet nga: bajraktari 06 Jan 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Audi Q7 3.0 TDI S-LINE panoram full extra goma te veres dhe te dimrit 180,000km me liber te servisit 1vit regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim