Audi Q7 3.0 TDI Flm u shite

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Salloni I Automobilave AUTO ENERGY 27 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Audi Q7 3.0 TDI I doganuar dhe i sapo rexhistruar interieri mbrenda S line, gomat 4 te reja , dhe ne xhendje shume te mire teknike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim