Shes ose nderroj

Shitet nga: tit 18 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Shes ose nderroj " Audi Q7 3.0 quattro" me nje veture me te vogel. Vetura eshte shume e ruajtune dhe shume ne gjendje te mire. mund te me kontaktoni ne viber. +38649143549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim