Shes ose nderroj

Shitet nga: titi 18 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR   20 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
Shese ose nderroj veturen "Audi Q7 3.0 Quattro" me nje veture me te vogel. Vetura eshte shume e ruajtune dhe ne gjendje shume te mire. Mund te me kontaktoni edhe ne viber +38649143549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim