Shitet Audi Q7 - Facelift -

Shitet nga: Faton Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
☎ Info ne tel : 044 304 302

Audi Q7 3.0Tdi FaceLift ( 240ps )
Viti i Prodhimit 01.10.2009 ( Modeli 2010 )
I doganuar e regjistruar ne tabela RKS 1vitë

**Panoram me Perde
**Automatik Tiptronik
**Navigacion, Dvd, Aux
**Dritat Xenon Bi-xenon
**Lleda para e mbrapa
**Senzora Parkingut
**Karriga Lekur Comfor
**Klima Tronik dy Zonale
**Senzora te Shiut & dritave
**Timon MultiFunksional "F1"
**Karriga me levzije Elektronike
**Timoni me levizje sipas deshires
**Xhama me Rrym
**Senzora per Erresim te Pashqyreve **Pasqyra me Rrym dhe me Nxemje
**Abs, Esp, Air Bag, Alarm e Centrall
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim