shitet audi s8 5.2 benzin

Shitet nga: eren 04 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-modele / Audi
Modeli: S8
audi s8 5.2 benzin S-line Klimatronik , ulset lekur ,karriga me nxemje , fellne te aluminit,senzor parkimi para dhe mrapa,drita xenon, i regjistruar ne rks per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 0037745364458 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim