Audi v8

Shitet nga: behari 11 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: V8
Shes audi vd 3.8 benzin quatro ne gjendje shum te mir teknike dhe optike 1 pronar ne ks posedon goma dhe disqe te reja vetura osht e qlajmrume qe 2 vite vetur permarakl.Vetura gjendet ne Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim