Auto polir bali uk -06

Shitet nga: Ismail 25 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Ofert speciale auto polir larja vetures jasht dhe mrena + polirin me dor vetem £10 euro ju mirpresim ne lagjen holiger petersen prishtina e re ngat gjykatav te reja kontaktoni ne numrin 049289779 per me shum informata
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim