Auto xhama Servis "FADILI" MONTIM-POROSI-SHITJE..

Shitet nga: Auto xhama Servis "FADILI" 14 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm POROSI , SHITJE dhe MONTIM te te gjitha lojet e auto xhamave,

Porosin e bejm brenda 24 oreve.

nr.tel viber 044 636 264
049 636 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim