Bëjm shitje en veturave med porosi nga Suedia dh..

Shitet nga: BDS Sverige 18 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Auto Salloni BDS bilverkstad Flygstaden i cili gjindet ne Suedi ben import dhe export e te gjithave veturave nga Suedia dhe Gjermania.
Kerkesa behet prej tip te vetura deri ne detajet. Transporti nga Suedia bëhet ne te gjitha torjet shqiptare.Gjithe te interesuarit per makine me prosi mund te lahjmorhen ne imellin info@bilverkstadflygstaden.se ose ne viber +46700988046.
Fillimisht gjindet vetura e kerkuar, bëhet oferta men cilsin e makines dhe me fotografi ne detaje. Para se makina te niset nga Europa behet parapagesa dhe pjesa tjeter e te hollav kur makina eshte ne adresen tuaj. Ju ofrojm ciles dhe garanci ne punen tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim