BMW Cabrio 325i 24v -93

Shitet nga: Bmw 20 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Modeli Bmw E30 Cabrio 2.5-24v ngjyr e kalter metalike vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike ka kto opcione klim Abs,central,alarm,servo,Fellne Borbet 9-coll interier te paster likur zez,Motorin e ka extra te definit 97 kerri eshte i qlajmrum me koh denim nuk ka dhe mund te perkthet meniher te pronari i ri, Vrejtje viber sms nuk lajmrona flm per mirkuptim. Vetem blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim