BMW 120 D VITI PRODHIMIT 11.2004 MODELIT 2005 -04

Shitet nga: ilir 16 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW 120 DIZEL VITI PRODHIMIT 11.2004 MODELIT 2005 FULL EXTRA
NDERRUESI MANUAL ME 6 SHPEJTESI. M PAKET
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE, POSEDON KARRIKA TE LIKURES
SENZORA PARKINGUT PARA DHE PAS TEMPOMAT SENZORA TE SHIUT PASQYRET ME RRYM
KARRIKA ME NXEMJE KLIMA TRONIK DY ZONALE SI DHE PJESET REZERV GURTNE GOMINAT ETJ .TE XHITHA NGA ZVICRRA,GOMA TE REJA TE DIMRIT ME BANDASH
LIBRAT TE SERVISIT TE ZVICRES VETURA E MBAJTUR ME SERVIS TE BMW POSEDON EDHE KARTELEN
E BMW GARAZHD TE CH
KILOMETRAT I KA TE GARANTUARA ME LIBER TE SERVISIT DHE VETURA ESHTE BLER PERSONALISHT NGA UN NE CH JO NGA TREGTARET
PRES BLERES SERIOZ

NDRRIM NUK BOJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim