BMW 318i M paket,rks korrik 2015,U SHIT FLM MER..

Shitet nga: Mehmeti 14 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes BMW 318 benxin viti ne fund te 99 nes,regjistrim korrik 2015,vetura esht ne gjendje te mir teknike dhe motorrike,me liber te servisit,edhe mbrenda esht shum e rujtur,me ngjyr te fabrikes,me ni pronar ne gjermani dhe kosov,vetura ka Klim ne funksjon,ABS,gjamat me rrym,ulset me rrym,4 her airbeg,vetura esht fabrikisht me M,fellne 17,radijo dhe muzik te mit, etj, ne tresi esht ne gjendje te mir,vetura NUK esht hipotek,viber ne vala.+37745 254 627,IPKO 049 219 613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim