BMW 320 dizel -01

Shitet nga: liridon berisha 13 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen ne gjendje te mire teknike , vlene te ceket qqe ka boshpumpen e re dhe diznet e rejaaa dy pal guma dimer vere, senzora , karrigat me nxemje pulla nvollan lleda mbrapa 044278007 049 775778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim