BMW 320d COMPAKT 2000

Shitet nga: Nazi 28 Mar 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes ose ndrroj me bmw 320 dizell bmw compakt viti 2000 motorri e46i ,1.8
Ka klim senzor parkingu 1 vit registrim osht tip top ne gjendje shum te mir fizike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim