BMW 328 Cabriolet -99

Shitet nga: BMW 31 Maj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dhe ndrroj bmw 328 cabriolet vetura eshte ne gjendje teper te mir , viti i prodhimit osht 1999 , osht me tabela te zvicrres , skka dogan . vetura ka motor me zingjir 2.8 benzin , ka klim , cabrio osht elektronik .
vetura mund te doganohet me ligjin e ri t kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim