BMW 330 D XDRIVE

Shitet nga: A 31 Krr 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW 330 D XDRIVE 4×4
per terrene malore ,bore dhe shi
shume e shpejte dhe e kontrrollueshme ne rruge

Full Options

ngjyra jashte e zeze
tapiceria meshin ngjyra bezhe
AUDIO
CD DVD AUX
serdiljet me ngrohje
disqe 17
komanda ne timon
komande zanore
Bluetooth
voice control
navigator
kompjuter i bordit
NAP
4 dritaret elektrike
sensor parkimi PDC
DTC
HDC
ndezje me buton start
sensor shiu
drita bi xenon
pasqyrat elektrike me palosje
Viti i prodhimit dhjetor 2006
makina eshte e mbajtur mire
sherbimet e bera cdo 8000 kilometra

MAKINA SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI (nuk nderrohet)

KURESHTARET MOS TE KONTAKTOJNE


Letra e siguracion te paguara
MBAHET NE GARAZH
Gjendet ne Shqiperi ( Tirane)

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer ska nevoje per asgje cdo sherbim e ka te kryer me dat 10 gusht 2015

9 900 €Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim