BMW 520i tip top

Shitet nga: Dren 03 Krr 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura posedon: Klime (klimatronik me dy zona), ABC,ASC, Xenon, Timon multifunksional, Servotronik. Shiber elektronik, ulese me levizje elektronik, tempomat (cruis-control),4 xhamat elektronik plus te dyfishte, sostemi I amortizereve me jastak (pas), CD etj.
Eshte ne gjendje tip-top dhe I mbajtur shume mire,
Nderim i mundshem me bmw 3 e46 ose ndonje veture me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim