BMW 528i -97

Shitet nga: Arben Hajdini 18 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes BMW 528i benzin dhe plin,plinin e ka italian direkt ne dizne viti i prodhimit 1997 regjistrim ka deri me 15.06.2015 ka klim,lekur,gumat e mira,fellne motorri i ka vetem 100 mij te kaluara
ndrrim i munshem me kerr ma te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim