BMW 530 """""""SHITET DHE NDERROHET"""""""

Shitet nga: FISNIK 19 Maj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BMW 530 DIEZELL 3.0 AUTOMATIK PREJ MAT MIRAV SHUM E RUJTNE SERVISET I KA TE KRYME KREJT OSHT SHUM E MIR E RUJTNE SI MRENA DHE JASHT BOJ NDERRIM ME VETURA ETJ


PER MA SHUM TELEFONO 045295767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim