BMW 530 -04

Shitet nga: Naim 09 Pri 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet
Bmw 530
Dissel
Klimatronik
Automatik
Ulse me nxemje
Navi te madh
Komanda ne timon
Cenzor para dhe mrapa
Centrall
Fellne
E regjistruar RKS
Viti 08.2003
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
044224648
+ 37744225648 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim