BMW 530 d 2004

Shitet nga: BMW 530d 04 Qer 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shes veturen bmw 530 d viti 2004 shum i rujtu dhe vozitje vertet te rehatshme hargjimet 7.5 - 8.2 mvarsisht prej vozitesit nuk ka nevoj per investime serviset e kryera, vlen te ceket se nuk asht peng ne banka dhe esht ne emrin tim
telefononi ne 044/419547 dhe viber ne 049/565297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim