BMW 530d duket si e re me vlerë një vështrim -10

Shitet nga: Dejan 30 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 500 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW është në gjendje ekstra regjistruar një muaj më parë ka dy palë rrota Gearbox fundit tetë gradë izgeda jashtëzakonisht për më shumë informacion, telefononi numrin 049 518 173 dhe 86 077 038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim