BMW 640i, 3.0 6C Turbo -14

Shitet nga: KKS Imports 25 Shk 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW 640i 3.0, 6 Cilindra Turbo, 315PS
- Vetura eshte e re, pa perdorun
- Automatic, 8 shpejtesi
- Vetura eshte me full opcione,
- Karrika me nxemje, me levizje elektrike, Lekur,
- Navi te madh me kamer mbrapa,
- Vetura eshte me ngjyre te fabrikes, dhe kilometra te sakta me garancion,
- Garancion nga fabrika deri 50,000 Milje
- Hargjimet, 10.9L /100km lokal, 7.8L/100km ne rrug te hapur.
- Veturat jan te pa doganuara.
- Per rezervim formal, dergo linkun e merrjep ne email:
maximillian.rty@gmail.com

KKS Imports
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim