BMW 730D ne gjendje dhe forme shume te mire viti..

Shitet nga: Armend 09 Qer 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW 730D ne gjendje dhe forme shume te mire,

Regjistrimi deri 15 gusht 2015

Navigacion,

frigorifer,

lekure,

fellne alumini,

e te gjitha opcionet tjera luksoze te serise 7.

Mundesi nderrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim