BMW E39 530 SHES DHE NDERROJ ME VETURA ETJ ......

Shitet nga: bmw 22 Pri 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet bmw 530 dizell dhe nderrohet qmimi volitshem osht fort e rujtne ne gjendje perfekt PER INFO


045-295-767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim