BMW X3, 2.0 4C Turbo, 00617 Milje, viti 2015

Shitet nga: KKS Imports 10 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR   35 500 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW X3 2.0, 4 Cilindra Turbo, 240PS - vetem 00617 milje te kaluara 100% me garancion.
- Automatic, 6 shpejtesi
- Vetura eshte me full opcione,
- Karrika me nxemje, me levizje elektrike, Lekur,
- Navi te madh me kamer mbrapa,
- Vetura eshte me ngjyre te fabrikes, dhe kilometra te sakta me garancion,
- Garancion nga fabrika deri 50,000 Milje
- Hargjimet, 9.8L /100km lokal, 6.9L/100km ne rrug te hapur.
- Veturat jan te pa doganuara.
- Per rezervim formal, dergo linkun e merrjep ne email:
maximillian.rty@gmail.com

KKS Imports
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim