BMW X5 -05

Shitet nga: Samir 31 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW X5 3.0d 218 ps
Bmw X5 3.0 diesel
I Servisuar ne Servis te Autorizuar ne Shkup, libri i Servisit!
Posedon: Klime Automatike 3 zonale, Ulset me Lekur, Ulset Para dhe Prapa me nxemje, Xhamat e pasme me Perde, Navigacion, Panorama,
4 Goma te Veres te reja 19 inch dhe 4 Goma te Dimrit te reja 17 inch.

Tel: 049805800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim