BMW X5 3.5 diesel -08

Shitet nga: Bmw x5 24 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet bmw x5 3.5 diesel x drive me full paisje, panoram. ne gjendje shum te mir motorrike dhe optike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim