BMW X5 3.0 diesel -03

Shitet nga: Ibrahim 04 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes urgjend BMW X5 , 3.0 Dizel , 1 vit regjistrim , RKS dhe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim