BMW X5 3.0d -04

Shitet nga: agron 28 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura esht ne gjendje te rregullt posedon :
1 vit regjistrim
Servisin e kryer:vajin filterat komplet
Frenat para dhe mrapa
Vajin e menjaqit te ndrruar si dhe te diferencialave
dhe esht pa as nje gervishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim