BMW X5 dizel -05 ful . ekstra.

Shitet nga: Bmw 09 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet bmw x 5 . dizel 300 kubik. 260 pees . i ka
xhipi osht .pak i perdorur.
te gjitha. serviset. i ka te kryme.ne servis te bmw.
E ka librezen e servisit.
Panarom ka. mrena osht krejt lekur.
Dritat zenon i ka. dhe ka senzora
Gomat e reja .i ka.
Pronari i par .prej qe u ardh .ne kosov. vetura. osht ful ekstra.me tanat. Vetura . nuk osht ne hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim