BMW e36 320i benzin -93

Shitet nga: Kola 20 Qer 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bmw esht ne gjendje shum te mir ne trap dhe ne motorr
motorrin e ka 99sh vanos matorr 2,0 24V 150hp :
Esp Abs
Airbag
Xhama elektronik
Drita xenon
Shiber
Fellne Alpina 17inc
boj edhe ndrrim me ndonje vetur tjeter
Mund te shkruani ne viber ose whatss ap 0037744255811


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim