BMW ne gjendje te rregullt -88

Shitet nga: liridon 23 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes bmw ne gjendje te rregullt podeson klim motorri i punon shum mir ësht i ruajtur si brenda ashtu dhe jasht per ma shum informata kontaktoni ne numer 043-879-143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim