BMW M5 -07

Shitet nga: Xxxx 06 Shk 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Vetura ka kilometrat original me garancion,ka fellne 20"aversus goma continental,dhe fellne dimri 18 original m5, auspuha eisenmann race ne vleft prej 3000'chf si dhe te gjitha opcionet tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim