Bmw m5

Shitet nga: Valon 16 Gsh 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: M-modele / BMW
Modeli: M5
Bmw o ne gjendje perfekte ka dhe remmus, bmw ka regjistrim edhe njo 6 muaj , ndrim me naj vetur , ma ekonomike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim