📞AuroCenter24 BLEJM VETURA VW BMW🇨🇭🇳🇿

Shitet nga: BLEJM VETURA 18 Maj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 201 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 444 EUR   55 555 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 120
*Blejm vetura me (Akisident ose Defekt ) *Telefono AutoCenter24 ’ dhe shite shpejt *Bmw,Audi,Golf,Mercedes,Touareg,Reno.Fiat *Transprti falas ne tere Kosoven 🛣 *Thirr ose shkruaj viber 📞049 300 273 ose 045888028
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim