BMW X3 -06

Shitet nga: Agron 03 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet BMW X3 3.0 diesel, viti 2006, automatik, Full....

Vetura eshte ne gjendje te mire ...
bejme edhe nderrim...

Ju lutem vetem telefonata dhe oferta serioze...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim